Natalia Kiser

Pomysłodawczyni i założycielka Teatrzaków. Aktorka i pasjonatka języków obcych. Nieustająco zachwycona tym, ile się można nauczyć od dzieci. Przekonana, że odważne i pewne siebie dzieci wyrosną na sprawczych i proaktywnych dorosłych, a to klucz do szczęśliwego społeczeństwa. Dba o silne mięśnie i silnego ducha. Uwielbia zjeść pięć łyżek masła orzechowego na raz!

KAROLINA HONCHERA

Przyjaciele wołają na nią Pacynka. Absolwentka Wydziału Lalkarskiego wrocławskiej PWST. Ma olbrzymią frajdę z pracy warsztatowej z dzieciakami. Buduje pewność siebie u dzieci i rozwija ich twórcze myślenie. Poprzez improwizację, zaufanie i spontaniczność realizuje z grupami TEATRZAKOWĄ misję bycia odważnym i pewnym siebie.

ANIA KLATKA

Każdy dzień zaczyna od kawy z mlekiem, ale energii dodaje jej również gra aktorska. Zaangażowana w wiele projektów artystycznych i z tego powodu wiecznie zabiegana. Uwielbia śpiewać i nie robi tego tylko pod prysznicem. Wykorzystuje swój talent w spektaklach muzycznych, a przede wszystkim podczas zajęć z dziećmi.

JADWIGA WIANECKA

Aktorką, ukończyła łódzką filmówkę. Praca z dzieciakami przypomina jej o tym, jak bardzo pierwotny jest w nas teatr oraz że większość z nas ma potrzebę odgrywania, odtwarzania swojej rzeczywistości wobec innych. Podkreśla, że drzemią w nas różne nieuświadomione moce – wyobraźni, wrażliwości, uczuć.

PAULINA WESOŁOWSKA

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Prowadzi warsztaty i lekcje teatralne dla dzieci i  oraz przygotowuje je do występów na scenie. Pozytywnie zakręcona, dzięki wielkiej dawce energii nakręca maluchy do twórczych działań. Jest zawsze otwarta na ich pomysły. Wierzy, że teatr w pracy z dziećmi służy rozwijaniu dziecięcej wyobraźni i twórczej postawy wobec świata oraz dodaje skrzydeł.